Loading color scheme

dolny slask

Kursy dla dzieci

Strefa dzieci to miejsce w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Jaworze specjalnie przygotowane dla najmłodszych. Kursy, warsztaty i spotkania zaprojektowane z myślą o wspieraniu rozwoju, rozbudzaniu ciekawości, poprzez zabawę rozwijaniu dziecięcego potencjału. 

Więcej

Kursy dla młodzieży

Kursy dla młodzieży przygotowane zostały tak, aby wesprzeć uczniów powyżej lat 15 w przestrzeniach edukacji i samorozwoju. Wśród przygotowywanych ofert znajdą się kursy z różnych dziedzin: medyczno-społecznych, artystycznych, zawodoznawczych, kompetencji ogólnych, szkolenia i warsztaty pogłębiające wybrane umiejętności. Zapraszamy do śledzenia oferty. 

Więcej

Kursy dla dorosłych i seniorów

Aktywnością wyróżniamy się na każdym etapie życia, w każdej grupie wiekowej odnajdujemy osoby kreatywne, chłonne wiedzy i zaangażowania w swój rozwój. Wśród propozycji Centrum Kształcenia Ustawicznego odnajdziemy szczególnie dedykowane seniorom kursy artystyczne, hobbystyczne, doskonalące. Zawsze można inwestując w siebie rozpocząć Kurs Kwalifikacji Zawodowych, podjąć naukę na wybranym kierunku. 

Więcej