Loading color scheme

baza szkoły

Pracownia kosmetyki,  w której zorganizowano stanowiska do zabiegów na twarz i ciało, stanowiska do manicure, stanowiska do pedicure. Pracownia wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt, niezbędne urządzenia i preparaty, które w sposób optymalny pomagają zdobyć niezbędne umiejętności i kompetencje w tym zawodzie. Sale przygotowane są do realizacji zajęć dwóch kwalifikacji: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy i Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp.

kosmetyczka
 
 
Pracownia Florystyczna to miejsce gdzie słuchacze odbywają zajęcia praktyczne z przedmiotu Wykonywanie kompozycji florystycznych, zajęcia i warsztaty ceramiczne, z wikliny, z elementami witrażownictwa. To przestrzeń równie komfortowo przygotowana, znajdują się w niej niezbędne narzędzia, różnego rodzaju wazony i naczynia do dekoracji kwiatowych. W tej pracowni również odbywają się egzaminy zawodowe, co sprawia, że słuchacze mogą czuć się swobodniej i pewniej ponieważ znają swoje środowisko nauki i pracy. 
 
08 02 2018CropperCapture4
 

Kwiaciarnia symulacyjna miejsce, gdzie słuchacze zdobywają podstawowe umiejętności pracy z klientem, poznają proces tworzenia i prowadzenia kwiaciarni lub pracowni florystycznej. Podczas zajęć realizowane są również zadania z przedmiotu Przedsiębiorstwo florystyczne.

08 02 2018CropperCapture2

08 02 2018CropperCapture3

Pracownia zabiegów pielęgnacyjnych to sala o bardzo wysokim standardzie. Doskonale wyposażona w pomoce niezbędne do prawidłowo przeprowadzanych zabiegów pielęgnacyjnych. W skład pracowni wchodzą materiały dydaktyczne pozwalające słuchaczom nabyć wszystkich niezbędnych umiejętności przypisanych kierunkowi Opiekun medyczny. Uczestnicy zajęć ćwiczą na fantomach, mają do dyspozycji materiały pielęgnacyjne, medyczne, ratunkowe. 

08 02 2018CropperCapture1

Pracownia kierunku Projektowanie i wytwarzanie wyrobów odzieżowych to nasza najmłodsza pracownia. Wyposażona w maszyny podstawowe oraz we wszystkie inne materiały, które wspierają naukę i pozwalają nabierać umiejętności w tym zawodzie. To tutaj powstają piękne kreacje i elementy dekoracyjne. 

08 02 2018CropperCapture5

Sale lekcyjne mają bardzo długą historię. Szkolny budynek od lat 50tych służy edukacji młodzieży i dorosłych. Ten ślad najdawniejszy odnaleźć można w "Sali Tradycji", miejscu gdzie zgromadzono dawny sprzęt medyczny tworząc szczególne muzeum. Dawniej szkoła pielęgniarska, dziś z szerokim wachlarzem kierunków edukacyjnych dostosowywana jest do aktualnych potrzeb i europejskich standardów. Zachowując  tradycję, na korytarzach i w klasach nie trudno odnaleźć ducha czasu, dostrzec szacunek jakim darzy się doświadczenia minionych lat. W szkole nowoczesność nie wyparła tego co dawne, w historii dostrzega swą siłę i kompetencje. 
 
08 02 2018CropperCapture7