Loading color scheme

dolny slask

Samorozwój

Kursy przypisane do powyższej sfery, skierowane są w rzeczywistości do szerokiego grona odbiorców. Samorozwój bowiem, to nieustanny wkład w siebie. Pogłębianie kompetencji w różnych przestrzeniach np. interpersonalnej. Sposoby komunikacji, asertywność, twórcze myślenie, obszarów, w których można pracować ze sobą, ale też i w grupie, z grupą jest bardzo wiele. Każdy wniesie w nasze doświadczenie cenne umiejętności i wiedzę. Dlatego też zapraszamy do strefy aktualności szczególnie przypisanych wyróżnionym kategoriom. 

Więcej

Hobby

Wydaje się, że do tego typu kursów nie trzeba zbytnio zachęcać, ponieważ każdy, kto poświęca się swemu zainteresowaniu robi to ze szczególnym oddaniem i pasją. Kursy hobbystyczne przeznaczone są dla tych, którzy pragną rozwijać i doskonalić swój warsztat. Sprawniej wykonywać wybrane czynności, poznawać nowe techniki, pogłębiać wiedzę w wybranej dziedzinie. 

Więcej

Autorskie

Szczególny rodzaj kursów, przygotowywany przez mistrzów w zawodzie, profesjonalistów, osoby, które według autorskiego programu prowadzą specjalistyczne zajęcia, szkolenia, chętnie dzielą się swoim doświadczeniem.

Więcej